Promocja w banku Millenium – 200 zł dla nowych klientów


zarobki / piątek, Wrzesień 7th, 2018

Promocje bankowe są jedną z wielu okazji, które przytrafiają się co jakiś czas i pozwalają dorobić trochę gotówki. Wiele osób podchodzi do nich bardzo sceptycznie i są mocno podejrzliwi. Jakim cudem bankom opłaca się rozdawać pieniądze? Po pierwsze bank ma nadzieję, że zakładając u nich konto, biorąc kartę kredytową itp staniemy się ich stałym klientem. Poza standardowymi opłatami jest też duża szansa, że to do nich pójdziemy, jeśli będziemy potrzebowali kredytu, a wtedy jak wiemy mają z tego spory procent zarobków (pisałem o tym w tym artykule). Należy też pamiętać, że nawet jeśli nie staniemy się faktycznymi klientami banku i zamkniemy konto zaraz po otrzymaniu od nich pieniędzy z promocji, to sprzedajemy im swoje dane w postaci numeru, e-maila itp, które służą im potem do wysyłania informacji handlowych.

Promocja banku Millenium – 200 zł za założenie konta 360

A teraz do rzeczy. Na czym polega promocja i za co dokładnie dostaniemy pieniądze? Pierwsze 100 zł możemy zarobić już za samo otworzenie konta bankowego. Przez stronę dedykowaną promocji (wystarczy kliknąć w banner na dole strony) musimy złożyć wniosek do 24 września, a do 30 podpisać umowę z bankiem. Kiedy mamy już konto wystarczy, że aktywujemy aplikację mobilną i przynajmniej raz do 14 października zapłacimy telefonem bądź Blikiem. Nie ma limitu transakcji, więc może być to nawet opłata za kawę w automacie. Jeśli spełnimy te warunki na nasze konto Millenium do 18 listopada zostanie przelane 100 zł.

Uwaga! Jest limit 2000 złożonych wniosków. Po osiągnięciu tej liczby promocja zostaje zamknięta i zostaniecie o tym poinformowani podczas próby założenia konta.

Jak zarobić na założeniu konta?

Kolejne 100 zł można zarobić niemal równie łatwo. Mamy dwa rodzaje konta – Millenium 360 i Millenium 360 student. Do tego drugiego nie trzeba być studentem i wystarczy, że nie ma się ukończonych 26 lat. Jest to oczywiście najkorzystniejsze konto. Masz powyżej 26 lat? Nic straconego. Dla zwykłego konta Millenium 360 należy w listopadzie i grudniu zapewnić wpływ minimum 1000 zł. Pieniądze te oczywiście nie muszą zostać na koncie – możesz je od razu przelać ponownie na swoje konto. Chodzi tylko o to, żeby w tych dwóch miesiącach pojawiła się wpłata na minimum 1000 zł. W obu tych miesiącach musisz wykonać jedną transakcję Blikiem bądź telefonem. Po spełnieniu tych warunków na swoje konto Millenium otrzymasz do 12 grudnia 100 zł premii. Dla konta 360 Student warunki są identyczne, z tym, że wymagany wpływ miesięczny to 360 zł a nie 1000 zł.

Po wszystkim możemy zamknąć konto i cieszyć się zarobionymi 200 zł. Dużo? Mało? Z pewnością nie jest to kwota, które zmieni nasze życie i pozwoli spełnić marzenia, ale dodatkowe 200 zł w portfelu zawsze się przyda. Tym bardziej, że wykonanie tego wszystkiego to łącznie nie więcej niż godzina.

Stronę promocji banku Millenium znajdziecie klikając w banner poniżej

    One Reply to “Promocja w banku Millenium – 200 zł dla nowych klientów”

    Dodaj komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *